Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Įrankiai.lt - tai...

UAB "Įrankiai.lt" vysto internetinę prekybą darbo įrankiais Skandinavijoje bei Baltijos šalyse. Grupės dukterinės įmonės: Verkter Sverige AB, Verkter Suomi Oy, Verkter Eesti Ou, Verkter Latvia SIA, Verkter Norge AS, Verkter Danmark ApS. Jau šiandien esame didžiausias darbo įrankių internetinių parduotuvių tinklas šiame regione. Ir toliau siekiame tobulėti ir būti konkurencingi ne tik Lietuvoje ir užsienyje. Įmonės apyvartos 2011-2019 metais. Įmonių grupės struktūra.

Asortimentas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 50000 įvairių statybos įrankių ir priedų mėgėjams bei profesionalams, sodo įrankių, skirtų prižiūrėti ir puoselėti Jūsų sodybą ar namą. Parduotuvėje ir sandėlyje Viniuje visada turime apie 4000 įrankių, kuriuos užsakius iki 15:30 pristatome jau kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Iš Vilniaus sandėlio prekes pristatome į visą ES per 1-5 darbo dienas. 

Jei norite pamatyti prekes - laukiame Jūsų mažmeninėje parduotuvėje Vilniuje.

Patikimumas 

Garantuojame, kad Jums pageidaujant priimsime prekę atgal ir grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbiame. Pagal mūsų statistiką 98% užsakymų pristatome laiku. Kadangi esame įdiegę automatinę prekių priėmimo, atrinkimo, atkrovimo sistemas, pristatome tiksliai tai, ką klientai užsako. Džiaugiamės, kad net didėjant apyvartai klaidų skaičius vis mažėja. Klientų komentarai tarptautinėje Trustpilot sistemoje, kuri užtikrina, kad vartotojai matytų tikrus - ne dirbtinai sugalvotus - komentarus.

Kokybės garantijos

Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

Servisas

Esame oficialus STIGA technikos servisas - teikiame tiek garantinį, tiek pogarantinį servisą. Taip pat priimame Festool, Bosch, Dremel, Makita, DeWalt, įrankius garantiniam servisui ir remontui. Detalesnę informaciją apie sodo technikos patikrą, kainas ir įrankių priėmimą rasite skiltyje "Įrankių remontas".
 

Kitos mūsų el. parduotuvės:

  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė švedų kalba www.verkter.se;
  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė norvegų kalba www.verkter.no;
  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė danų kalba www.verkter.dk;
  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė suomių kalba www.verkter.fi; 
  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė estų kalba www.verkter.ee;
  • specializuota darbo įrankių elektroninė parduotuvė latvių kalba www.verkter.lv.

Dėkojame, kad perkate!
Pagarbiai,
UAB "Įrankiai.lt" kolektyvas

[profiler]
Memory usage: real: 8388608, emalloc: 27039472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem