Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

I. Grynais arba bankine kortele. Mokėkite už prekę tuomet, kai ją pristatysime tiesiai Jums į namus arba atvykę atsiimti užsakymo į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, adresu Laisvės pr. 125, Vilnius.
PASTABA: Kurjeriui galima atsiskaityti grynaisiais ir kortele tik už tuos užsakymus, kurių galutinė suma neviršija 2000 €.
DĖMESIO: nuo kovo 16 d. vyriausybei paskelbus karantiną, labai rekomenduojame pasirinkus atsiskaitymą kurjeriui, atsiskaityti bankine kortele, o ne grynaisiais. Taipogi nuo kovo 16 d. nedirbs mūsų mažmeninė parduotuvė Vilniuje, todėl nebus galimybės pasirinkti atsiėmimo ir atsiskaitymo Vilniaus parduotuvėje. Saugokime save ir kitus.

II. Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, kartu su el. laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

III. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

IV. Naujiena! 14 dienų atidėjimu. Tai unikali galimybė gauti 14 dienų atidėjimą be jokių išankstinių susitarimų. Užsakymas bus patvirtintas jeigu Jūsų įmonė atitiks šiuos kriterijus:

  1. Įmonė registruota anksčiau nei prieš 3 metus;
  2. Turi teigiamą kredito istoriją;
  3. Įmonėje dirba ne mažiau 15 darbuotojų;
  4. Įmonė yra PVM mokėtojas;
  5. Metinė apyvarta ne mažesnė nei 100 000 .

Būtina sąlyga - norėdami atsiimti prekes, turėsite pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 14 dienų terminas bus pradėtas skaičiuoti nuo prekių atsiėmimo/pristatymo datos. 
Galėsite pasirinkti Jums patogiausią prekių gavimo būdą:

  • Atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Laisvės pr. 125, Vilnius
  •  Gauti prekes tiesiai į Jūsų biurą (“Venipak” kurjeriu).

V. Lizingu. Daugiau informacijos apie prekių įsigijimo sąlygas rasite čia.

Moki3 lizingas be pabrangimo

[profiler]
Memory usage: real: 14680064, emalloc: 27015664
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem