Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Suktuvai ir gręžtuvai

Apie 400 MAKITA, BOSCH, METABO, DEWALT, HITACHI, FESTOOL, MILWAUKEE suktuvų, gręžtuvų, smūginių gręžtuvų ir veržliasukių, skirtų mėgėjams bei profesionalams. Mes prekiaujame tik tais įrankiais, kurių gamintojai užtikrina greitą ir kokybišką serviso paslaugą, todėl įrankio gedimo atveju jums niekada nekils su jo remontu susijusių problemų. Naudodami filtravimo sistemą, jūs per kelias sekundes rasite sau tinkamą įrankį.

Taip pat siūlome labai platų visiems šiems įrankiams skirtų priedų asortimentą.

Akumuliatorių, kroviklių, griebtuvų ir dėžių įrankiams ieškokite kategorijoje "Kiti elektrinių įrankių priedai".

Reikiamą įrankį ar jo priedą greičiau rasite bendrajame paieškos lauke įvedę įrankio modelį, pavadinimą ar kitą susijusį tekstą. Sistema jums pateiks su įvestu tekstu susijusių prekių sąrašą.

Trumpai apie šios kategorijos įrankius:

Akumuliatoriniai suktuvai - akumuliatoriniai įrankiai, skirti sraigtų sukimui ir medienos, metalo, plastiko bei panašių medžiagų gręžimui. Kai kurie suktuvai turi ir kalimo funkciją, todėl jais galima gręžti įvairias statybines medžiagas (pvz., plytą, betoną ir pan.), tačiau esant nuolatiniam statybinių medžiagų gręžimo su kalimu poreikiui, rekomenduojame rinktis perforatorių. Akumuliatoriniai suktuvai turi gręžimo, gręžimo su kalimu (tik kai kurie modeliai), sraigtų sukimo su reguliuojama sankaba ir reverso funkcijas. Reguliuojama sankaba naudojama sukant sraigtus, kai reikia sraigtą įsukti į tam tikrą gylį. Naudojant sankabą, įrankio griebtuvas nustos suktis pasiekus tam tikrą iš anksto nustatytą apkrovą. 

Smūginiai gręžtuvai - universalūs elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai, skirti sraigtų sukimui ir medienos, metalo, plastiko bei statybinių medžiagų gręžimui. Visi šie įrankiai turi gręžimo, gręžimo su kalimu, sraigtų sukimo su reguliuojama sankaba ir reverso funkcijas. Tačiau šie įrankiai yra daugiau skirti sukti sraigtus ir gręžti be kalimo (daugiau kaip 70 proc. visų atliekamų operacijų) ir tik retkarčiais gręžti su kalimu (iki 30 proc. atliekamų operacijų). Esant nuolatiniam statybinių medžiagų gręžimo su kalimu poreikiui, rekomenduojame rinktis perforatorių 

Elektriniai suktuvai ir gręžtuvai, specialūs gręžtuvai - tai specializuoti, tik gręžti arba tik sukti sraigtus skirti elektriniai įrankiai, pasižymintys tvirta konstrukcija, ilgaamžiškumu ir patogumu dirbti. Gręžtuvai išsiskiria dideliu sukimo momentu ir tvirtos konstrukcijos reduktoriumi. Suktuvai turi specialius griebtuvus, skirtus sraigtų įstatymui ir tiksliam jų įsukimo gylio nustatymui - nepriklausomai nuo medžiagos kietumo, sraigtas įsukamas į vienodą gylį, nes įrankis sraigtą suka iki nustatytos griebtuvo atramos. 

Elektriniai smūginiai veržliasukiaiakumuliatoriniai veržliasukiai ir pneumatiniai veržliasukiai - tai sraigtams ir veržlėms sukti su kalimu sukimosi kryptimi skirti įrankiai. Jie dažniausiai naudojami servisuose dirbant su metrinio sriegio varžtais / veržlėmis ir sukant didelio skersmens / ilgio sraigtus. Kalimo sukimosi kryptimi funkcija užtikrina didelę galią (sukimo momentą) ir visiškai sugeria sukimo metu susidarančią apkrovą rankai, todėl dirbant sumažėja sukimo antgalio iššokimo iš sraigto galvutės pavojus, dirbant įrankį lengva tiksliai valdyti ir išlaikyti. Smūginiai suktuvai gali turėti vidinį šešiakantį (1/4" HEX), išorinį 1/4", 3/8", 1/2", 3/4" arba 1" skersmens kvadratinį tvirtinimą, ant kurio dedamos sukimo galvutės ir kiti antgaliai. 

Automatiniai suktuvai yra skirti sraigtams juostose sukti. Tai stipriai paspartina darbą. Šio tipo įrankiai dažniausiai naudojami gipso, drožlių ar kt. medžiagų plokštėms sukti, kai dideliame plote reikia susukti daug sraigtų.

Magnetiniai ir stacionarūs gręžtuvai - specialūs įrankiai, skirti tiksliam metalo, medienos, plastiko ir kt. panašių medžiagų gręžimui. Dažnai šie gręžtuvai naudojami metalo plokščių arba vamzdžių gręžimui karūnomis.

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 28739832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem