Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 1339 € - 7699
Gamintojas
Variklio tipas
Pavarų dėžė
Žolės pjovimo sistema
Variklio gamintojas
Surinktuvo talpa
Žolės pjovimo plotis
  1. 107 cm (1)
  2. 108 cm (1)
  3. 112 cm (1)
  4. 121 cm (1)
  5. 122 cm (1)
  6. Show more
Priverstinis variklio tepimas alyva
Priekinių padangų dydis
Galinių padangų dydis
Starterio tipas

Vejos traktoriai

Norėdami rasti Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį vejos traktoriuką akimirksniu, naudokitės filtravimo sistema. Pas mus verta įsigyti vejos traktorių, nes prieš atiduodami jį Jums, ne tik kruopščiai patikrinsime, bet ir įpilsime 3 buteliukus alyvos DOVANŲ! Dėl techninių klausimų konsultuojame ir telefonu, pristatome visoje Lietuvoje. Vejos traktorių galite įsigyti ir IŠSIMOKĖTINAI BE PALŪKANŲ!

Lizingo be palūkanų sąlygos ir kitas detales galite rasti čia.
Taip pat žiūrėkite pjovimo peilius ir diržus vejos traktoriams. 
 
Kaip išsirinkti tinkamą vejos traktorių:
Jeigu vejos plotas yra didelis (nuo 3000 kv.m), tinkamiausias pasirinkimas komfortiškam vejos pjovimui - vejos traktorius. Jeigu vejoje gausu kliūčių, pavyzdžiui, medžių ir krūmų, pjovimo plotis turėtų būti toks, kad traktoriukas galėtų judėti siauriausiais pravažiavimais.
Sodo traktoriukas suteikia galimybę siekti geriausių rezultatų, pasirinkus pjovimo metodą, labiausiai atitinkantį jūsų vejai. Jeigu norite surinkti nupjautą žolę ir pageidaujate tvarkingos vejos, rinkitės modelį su integruotu rinktuvu. Greitam ir veiksmingam pjovimui puikiai tinka traktoriukas su šoninio išmetimo sistema. Jeigu veją reikia patręšti, rinkitės modelį su mulčiavimo galimybe.
Dar vienas traktoriuko pranašumas yra tai, kad prie traktoriukų galima tvirtinti daugybę priedų darbui visiems sezonams - pvz., rinktuvą lapams grėbti, samanų grėblį, skarifikatorių ir barstytuvą vejai paruošti, priekyje montuojamą šepetį, sniego verstuvą ir sniego valytuvą įvažiavimams ir takeliams valyti, taip pat priekabą darbui sode palengvinti.
 
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vejos traktorių:
  • Jeigu norėsite surinkinėti nupjautą žolę, rinkitės traktoriuką su integruotu rinktuvu
  • Pjaunant aukštą ir šiurkščią žolę, veiksmingiausias yra pjovimo agregatas su šoninio išmetimo metodu. Keičiant įvairius priedus, traktoriuką galima naudoti kaip surinkimo, mulčiavimo ir išmetimo sistemą
[profiler]
Memory usage: real: 14680064, emalloc: 33153832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem